AKTUÁLNE ČÍSLO
9/2022
MOŽNOSŤ AKCIOVÝCH
ZLIAV PRIAMO NA JEDNANÍ
AKO OBJEDNAŤ INZERCIU
potrebné informácie


O nás

Sme na trhu už 28 rokov. Trenčiansky Garant vydávame 20 rokov. Doteraz sme vydali cca 453 vydaní.

KVALITNÝ VÝSTUP
- plnofarebná tlač
- lesklý papier
- odborné spracovanie
VÝHODY
- nižšia cena než u letákov
- spracovanie v cene
- distribúcia v cene

TLAČ

Trenčiansky Garant je plnofarebné mesačné periodikum, tlačené na lesklom (nie novinovom) papieri s nákladom 38 000 ks. Obsah periodika tvoria plošné grafické inzercie rôznych veľkostí podľa modulov.

DISTRIBÚCIA

Distribúciu zabezpečujeme vo vlastnej réžii distributérmi. Trenčiansky Garant je distribuovaný v nasledovných lokalitách: Trenčín, Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom, Trenčianske Teplice, Nemšová, Ilava.

INZERCIA + INTERNETOVÁ REKLAMA

Klient, ktorý inzeruje v našom periodiku má reklamu na internete ZDARMA. Takže inzerciou u nás dosiahnete nielen regionálnu reklamu, ale i celoslovenskú a celosvetovú reklamu. Ďaľšou výhodou inzercie u nás je, že bude určite lacnejšia, než keď si dáte vytlačiť samostatné letáky a zabezpečujete si ich distribúciu. Dokonca už len za samotnú distribúciu by ste zaplatili vyššiu sumu.

CENA

V Trenčianskom Garante používame takzvaný modulový systém. Každá strana je rozdelená na 25 modulov a klient si môže objednať toľko modulov, koľko mu vyhovuje. Objednať inzerciu si môžete telefonicky. Prípadne môžete kliknúť na ikonu informácie.KONTAKT

mobil: 0905 294 085
e-mail: info@tn-garant.sk
www.tn-garant.sk

INFORMÁCIE

Názov: Trenčiansky Garant
Náklad: 38 000 výtlačkov
20.ročník

Príjem inzercie:
0905 294 085